Třetí týden

22. ledna 2018 v 20:11 | Ortie |  Fotografie
Třetí týden včera skončil a já se dneska konečně dostala k nahrání fotek, jsem s nimi spokojená, vlastně mě to tento týden docela bavilo, i když tedy včera se mě už začala chytat trochu nemoc a asi jsem neudělala dobře, že jsem šla ven, ale zároveň bylo hezké dýchat čerstvý vzduch a užívat si psa, který okolo mě běhal, ikdyž to bylo celkově hodně v tomto týdnu.

Poklady podzimu ještě žijí! Znáte to, když si vezmete ten přemrzlý šípek a vysajete z něho tu "marmeládu"? Pokud ne tak to zkuste, je to lahoda!

Jak předcházet nemocem? Prý je dobrý česnek, takže jsem v týdnu konzumovala hodně čenekačky, smrdila jak odpuzovač upírů a stejně onemocněla. Ale tak bacilů je hodně a bránit se dá těžko, tak aspoň nějak se povedlo, že nejsem na smrtelném loži. (A ještě ke všemu čenekačka je super!)

Doufám, že by mě tento pán, který kolem mě profičel na běžkách nepřizabil, kdyby zjistil, že jsem ho zachytila na fotografii... Ale ani nejde vidět a poznat o koho se jedná, tím se uklidňuji, abych se necítila, že někomu jsem příliš vstoupila do soukromí.


Pejsek ve svém čuchacím živlu, musí si přeci přečíst všechny zprávy a kdo z nás může říci, že čteme jen čichem :D

Opět jedna z fotek pořízených na mém pracovním stole. Nějak mě baví průhledy skrz zcela obyčejné věci na jiné zcela obyčejné věci.

Nohy ve sněhu, takové jiné zachycení seba sama.

A včerejší už poněkud nemocná fotka, opravdu byla vyfocena rychle na vycházce, protože jsem se necítila příliš dobře, ale nemyslím si, že by mi zima přihoršila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J.R. J.R. | Web | 23. ledna 2018 v 18:55 | Reagovat

I já prvně sáhnu po česneku nebo cibuli :) když na mě něco leze :( málokdy se stane že mi to nepomůže!!! Snad ti bude brzy líp :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama