Předsevzetí - první týden

7. ledna 2018 v 19:58 | Ortie |  Fotografie
Tak je neděle, konec prvního týdne roku a i prvních sedmi dní mého předsevzetí, první tři fotografie, jsem již na blog vystavila a zde jsou zbylé čtyři.

Suché kopřivy skrz které jsem se dívala na svět, v ruce fotoaparát, přilehnout si a hledat, co mě zaujme. Nevím ani proč, ale někonec se mi nejvíce líbila tato fotografie.

Vyrazila jsem ven, na kartě jsem měla místo asi jen na posledních deset fotografií, což je pro mě nezvyk, takže jsem si pečlivě vybírala každý záběr a bojovala s ubývajícím světlem... Nevím, zda se mi tyto dva boje zcela vyvedli dle mého záměru :D (Samozřejmě mohla jsem promazávat, ale na to musím mít náladu a nerada se do toho nutím)

Byla jsem od čtyř ráno do devíti večer pryč, bez možnosti fotografovat, a tak 6.1. vznikla večer jen v rychlosti tato fotografie (tentokrát už na zcela novou pameťovku, takže odpadl stres z nedostatku místa). Ale i přesto, že jsem jen v rychlosti vyfotila lepící pásku na mém stole, jsem poměrně spokojená.

Fotografie z dnešního dne! Fotoaparát jsem měla postavený na stativu (přeci jenom chtěla jsem využít vánoční dárek) a najednou jsem uslyšela, že se po kolejích blíží vlak a řekla si, že je to ten záběr který chci zachytit... Tady jsem vlastně chtěla vlak i rozmazaný, nechtěla jsem zmrazit pohyb, toužila jsem po té nejasnosti. V černobílé se mi vlastně rozmazání i docela líbí, nějak na to začínám přicházet, že mi k ní vlastně i docela sedí.

Abych nějak zhodnotila tento první týden, tak musím říci, že zatím jsem velice spokojena a daří se mi, ale tak je to prvních sedm dní, uvidím, jako krize a hrůzy mě ještě budou čekat :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bellatrix Kanato Sakamaki Bellatrix Kanato Sakamaki | Web | 9. ledna 2018 v 16:42 | Reagovat

úžasné fotografie
Spřátelíš blog?

2 Lyssa Lyssa | Web | 21. ledna 2018 v 17:48 | Reagovat

Moc hezké; hlavně ta druhá s odleskem stromů na vodě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama