Poslední pocta krásnému podzimu

21. listopadu 2016 v 21:48 | Ortie |  Útržky z deníku

Takový malý kousek barevného podzimu, který si uchovám ve vzpomínkách. A už nikdy nebude to stejné, protože vždy na podobné věci můžou být jiné vzpomínky. Za rok to bude podobné, ale přesto zase jiné, ještě nevím jaké.
Jsem ráda, že nikdy nic není stejné, že všechny věci jsou jiné, protože to pak není nuda.
Tento lístek tu mám jako takový malý náhrobek letošního podzimu, letošních vzpomínek (i když podzim stále trvá, ale nejkrásnější jeho část přešla a já se teď těším na sníh).
Nejsem sice nějaký zarytý milovník zimy, tedy hlavně ne té, kterou jsme zažívali posledních pár let. Ale zbožňuji zimu, která se podobá té z Ladových obrázků, když pořádně mrzne a je spousta sněhu. Těším se také na fotografie se zimní tématikou, moc ráda fotím krásné vločky a zasněženou krajinu (také mám nápad na nějaké "sněhem zaváté" portréty) tak doufám, že letos nasněží, aby mi to vyšlo.

Tak a už zase odbíhám od tématu tohoto článku, což je poslední poklona krásnému podzimu. Prostě se někdy nechám unést. Letošní krásné podzimní dny, které zalévali sluneční paprsky, byly naprosto úžasné, plné energie, barevných listů a vůní. Když potom začalo být sychravěji, tak stále to byla nádhera, protože i to sychravé počasí může skrývat spoustu krás, jen nesmí trvat příliš dlouho, protože potom na mě začne padat jakýsi splín, únava a uzavření, pocity samoty a ty krásné pocity odejdou. A tím pro mě odchází i krásný podzim a začínám se těšit na zimu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 22. listopadu 2016 v 10:37 | Reagovat

Je to tak, má hned na advent napadnout sníh a bude po podzimu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama