Uvařila jsem si čaj...

10. října 2016 v 22:11 | Ortie |  Útržky z deníku
Včera opět nastalo bezesná noc. Jak už jsem se zmiňovala minule, tak takových v poslední době přibývá. Ale o tom se rozepisovat nechci, možná o tom budu filozofovat jindy, ale zatím neuzrál toho čas.
Když už se ručička hodin blížila druhé hodině a já stále seděla na posteli s otevřenýma očima, tak jsem se rozhodla, že si uvařím čaj. Já vím, taková hloupost, která vlastně nemá žádný význam, ale já jsem čtvrt hodiny přemýšlela o výhodách a záporech toho, kdybych vstala, došla do kuchyně a ten čaj si uvařila. Ano, opravdu přemýšlm nad hloupostmi.
Za klady jsem považovala to, že by mi teplý čaj udělal dobře na nervy, ukldinil by mě a na chvíli zaěstnal a třeba bych potom nakonec přeci jenom usnula jako nemluvně.
Naopak jako velké negativa hlava viděla to, že v pokoji je vcelku zima a v kuchyni, že to nebude mnohho lepší. Já jsem byla oblečená v noční košili, samozřejmě mohla bych se přiobléknout, ale to by nastal další problém, musela bych rozsvítit a zaačít hledat ve skříni svetr, samozřejmě toto by nakonec až takový problém nebyl, ale...
Další mínus bylo, že já když už něco v té kuchyni chystám, tak se bohužel někdy stane, že u toho dělám docela bordel a rámus, ťuknu hrnky o sebe, bouhnu dvířkama skříně, atd... A nechtěla jsem všechny doma probudit, jsem docela ohleduplný člověk (občas). Ještě mě napadla myšlenka, že když přijdu do kuchyně, tak si psy budou možná myslet, že už se jde ven.
Nakonec jsem si tedy uvařila meduňkový čaj, ale byl to vnitřní boj a velké rozhodování. Já vím, že je to vlastně hloupos nad tím takto přemýšlet, mně to potom ráno taky přišlo, ale ve dvě hodiny v noci, se to zdá všechno trochu jinak, tedy alespoň mně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama